Obrázek

Záložní padáky

Měly by ti zachránit život...

UP PROFILE 2
UP Profile záchranné systémy jsou mezi piloty velmi žádané, především díky jejich pohotovému otevření, vynikající schopnosti stabilizace kyvu a relativně nízké rychlosti opadání. Takovýchto vlastností bylo dosaženo netradiční konstrukcí – zatímco běžné záložní padáky jsou střiženy z pravidelných pruhů látky, UP konstruktéři používají profilované díly a to jim pomohlo dostat se do podvědomí širší veřejnosti.

Aerodynamicky optimalizovaný, kruhový 3D profil poskytuje maximálně efektivní parametry. Přestože se oproti ostatním záložním padákům balí do poměrně malého kontejneru, můžete se na něj stoprocentně spolehnout. Jeho velká projekční plocha zajišťuje pomalejší opadání a lepší stabilizaci kyvu. Použité dlouhotrvající materiály a speciální konstrukce zaručují bleskově rychlé otevření.

UP PROFILE Light - lehký záložní padák
Weighing only 1.6kgs and small enough to literally fit in the bottle pocket of your hardshell jacket, this is one life insurance you won't want to forget at home. Principally developed for para-alpininsm, the Profile Light has also found a huge following among comp- and test pilots looking for "one more chance".

HOOK KNIFE - odřezávák
Na první pohled by se mohlo zdát, že tento odřezávací nůž (neboli odřezávák) je taková malá bezvýznamná věc, ale opak je pravdou. Ve skutečnosti Vás může zachránit v situaci, kdy se rozhoduje mezi životem a smrtí. Ať jde o přistání do vody, zamotání vrchlíku do záložky nebo při vyřezávání zraněného ze sedačky (a ještě v mnohých dalších život ohrožujících situacích), tento nůž Vám pomůže vyřešit nejeden problém.

TOPlist